O nás

Společnost CEEMED s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2010 zabývá obchodní činností ve farmaceutickém průmyslu. Zastupujeme region střední a východní Evropy. V rámci regionu působíme jako firma zastupující výrobce z oblasti farmacie. V současné době se jedná o tyto firmy: Qiagen, Allergopharma, Envicon, Nasaleze International, Miacom GmBh a další společnosti.

Naše společnost dodává krevní testy pro diagnostiku latentní tuberkulózy do laboratoří v celé České republice i dalších státech střední a východní Evropy (Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Makedonie, Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora).

Dalším odvětvím jsou léčiva v oblasti alergologie a imunologie (Allergopharma, Envicon atd.), která dovážíme a dodáváme do lékáren a nemocnic.

V neposlední řadě prodáváme produkty renomovaných evropských výrobců určené pro posílení zdraví a imunity, kterými jsou Silidyn se stabilizovanou kyselinou orthokřemičitou pro zdravé vlasy, nehty i klouby, nebo Nasaleze – bariérový přírodní sprej, který zabraňuje průchodu cizorodých látek přes nos do organismu a tím slouží jako prevence před chřipkou, nachlazením i alergiemi.
Firma je složena z odborníků v oblasti medicíny a farmacie. Další činností je poradenská činnost a průzkumy trhu pro potenciální partnery z ostatních států.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení