Doprava a platba

Doprava a platba

Nabízíme Vám široký výběr možností dopravy, ze kterého si jistě vyberete ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.    

Snažili jsme se Vám vyjít vstříc, a proto u nás najdete některé způsoby dopravy zdarma již od 500,- Kč hodnoty objednávky

         Způsob dopravy         Dobírka hotově             Platba předem          Zdarma při objednávce nad
  Osobní odběr - Uloženka 59,-  39,-  1000,-
  Osobní odběr - Zásilkovna 59,-  39,-  1000,-
  Česká pošta  89,-  69,-  1000,-
  DPD  119,-  99,-  1000,-
  Osobní odběr - Studio Vanda zdarma zdarma -
  Osobní odběr - Kancelář Ceemed.cz zdarma zdarma -

 

V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.
Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení